Technika

Bezplatné sťahovanie hudby do mobilu

Počúvanie hudby online cez Spotify, Youtube alebo inak je určite veľmi pohodlné, ale má aj svoje úskalia. Ak chcete počúvať na mobilnom telefóne, musíte chytiť signál. V mestách to nie je problém, ale v našej krajine určite existujú miesta, kde mobilné pripojenie nie je dobré. Počúvanie v zahraničí by sa mohlo predražiť, a čo sa týka služby YouTube, je veľmi náročná na prenos dát, čo je vzhľadom na absenciu akéhokoľvek plánu so skutočne neobmedzenými dátami dosť veľký problém.

Nie je teda vôbec vylúčené, že si do mobilu stiahnete nejakú hudbu, ak ste nechceli plytvať dátami alebo jednoducho nebol signál. Jednotlivé skladby alebo dokonca celé albumy nezaberajú takmer žiadne miesto a v telefóne môžete mať ľahko stovky alebo tisíce skladieb.

SŤAHOVANIE HUDBY ZADARMO

Bezplatná hudba do mobilu vo formáte mp3

Pozrime sa, kde si môžete stiahnuť hudbu úplne zadarmo do mobilného telefónu, keď ste doma na počítači alebo na wifi napríklad v práci alebo v škole. Skladby potom môžete sťahovať bez použitia mobilných dát a počúvať ich úplne kedykoľvek aj bez pripojenia na internet.

To je užitočné najmä vtedy, ak počúvate svoje obľúbené albumy alebo jednotlivé skladby. Potom si môžete stiahnuť súbor skladieb alebo albumov, vytvoriť si vlastné zoznamy skladieb a zbytočne tak nevyužívať mobilné dáta, ktoré sú u nás, bohužiaľ, stále veľmi drahé.

Uložto.sk – Bezplatné sťahovanie hudby pre mobil a PC bez registrácie

Uložto stahuj, sdílej a posílej zdarma na jednom místě

Uložto.sk je najpoužívanejšou službou na sťahovanie v našej krajine a niet divu. Na Uložto nájdete doslova milióny skladieb v mp3, ale aj filmy, seriály, hry alebo elektronické knihy. Vďaka filtrom na Uložto môžete ľahko nastaviť vyhľadávanie napríklad len na zvuk a vo výsledkoch vyhľadávania sa zobrazia len skladby. Potom si ich môžete stiahnuť zadarmo a bez registrácie. Rovnako jednoducho môžete sťahovať aj celé albumy.

Hudbu môžete sťahovať z počítača, odkiaľ ju stačí pretiahnuť do telefónu, alebo ju môžete sťahovať priamo do mobilu. Stránka Ulozto je prispôsobená aj pre telefóny, takže sťahovanie je naozaj pohodlné. Môžete si vybrať zo všetkých zahraničných a miestnych interpretov a stiahnuť si naozaj akúkoľvek skladbu, či už ide o staršiu skladbu, najnovší hit alebo českého či zahraničného interpreta.

Jediným obmedzením je rýchlosť sťahovania, ale aj tak si môžete skladbu stiahnuť za niekoľko sekúnd. Ak chcete sťahovať neobmedzenou rýchlosťou, čo je užitočné najmä pri filmoch a televíznych seriáloch, odporúčame zakúpiť si kredity. Hudobný album, film alebo televízny program si môžete stiahnuť doslova za pár korún. V čase, keď rôzne stránky na sťahovanie skladieb, ako napríklad mp3 cez iné, končia svoju činnosť, Uložto je trvalka, ktorá bude stále ponúkať hudbu, filmy a televízne programy online.

STIAHNITE SI ZADARMO HUDBU Z ULOSTO

Pomocou služby FastShare.cz môžete sťahovať hudbu zadarmo

Fastshare CZ - stahování zdarma

Veľmi peknou stránkou, ktorá je v mnohých ohľadoch podobná službe Uložto, je FastShare. Sťahovať môžete aj bez registrácie a na tejto službe nájdete obrovské množstvo skladieb, filmov a televíznych programov – všetko, čo používatelia sami nahrali, a preto si to môžete stiahnuť.

Ak chcete kombinovať služby a sťahovať zadarmo alebo s kreditmi, prípadne s mesačným predplatným s neobmedzeným počtom stiahnutí, FastShare je veľmi príjemná možnosť, ktorá sa rozhodne oplatí. Ak sťahujete príležitostne, kredity sa vám oplatia, ale ak sťahujete veľmi často a intenzívne, predplatné je správna cesta, pretože za mesačný poplatok môžete sťahovať naozaj ľubovoľný počet súborov úplne neobmedzene.

STIAHNITE SI HUDBU Z FASTSHARE ZADARMO

Stiahnutie skladieb priamo zo služby Youtube

Skladby môžete sťahovať aj priamo zo služby Youtube, ale nemôžete to robiť priamo z tejto stránky. Musíte použiť niektorý zo špecializovaných programov alebo online služieb. O tom, ako sťahovať skladby a videá zo služby Youtube, sme písali tu.

Na sťahovanie videí zo služby Youtube je táto metóda veľmi pohodlná, takže ak chcete hudbu s videom, je to jasná voľba. Môžete si stiahnuť aj samotný zvuk, t. j. bez videa, ale to je príliš komplikované a budete ho používať hlavne na počítači. Na stiahnutie celého albumu by ste tiež museli dosť veľa klikať, takže v tomto prípade by sme odporúčali sťahovať skladby a albumy v mp3 z Uložto, ktoré je predsa len lepšie stavané na sťahovanie viacerých súborov.

Podobné články

Back to top button