Technika

Ulož to SK - Stiahnite si mp3 hudbu zadarmo bez registrácie 2024

Ulozto.sk mp3 piesne na stiahnutie zadarmo bez registrácie

STIAHNITE SI MP3 HUDBU ZADARMO

Aj v dobe YouTube, Spotify a iných streamovacích služieb niekedy potrebujete mať skladbu, film alebo seriál uložený na disku, aby ste si ho mohli vypočuť alebo pozrieť offline. Smartfóny sú na vzostupe, ale mobilní operátori nemôžu a nechcú ponúknuť rozumný paušál s neobmedzenými dátami. Na stránke Uložto.sk si môžete stiahnuť hudbu v mp3, ktorú si potom nahráte do svojho telefónu alebo mp3 prehrávača, kde nájdete desaťtisíce jednotlivých skladieb, celé albumy, ale aj klipy, filmy, seriály alebo elektronické knihy.

A čo je na Uloži najlepšie? Môžete si ho stiahnuť úplne zadarmo bez akejkoľvek registrácie. Stačí zadať do vyhľadávača, čo hľadáte, a stiahnuť si ho zadarmo a bez registrácie. Je to naozaj jednoduché a pohodlné.

Stiahnite si hudbu a skladby neobmedzenou rýchlosťou z Uložto mp3

Pri bezplatnom sťahovaní má Uložto jedno menšie obmedzenie – sťahovať môžete len obmedzenou rýchlosťou približne 300 kB/s. V praxi to znamená, že stiahnutie filmu trvá približne hodinu a epizódy seriálu približne dvadsať minút. V prípade skutočne veľkých súborov alebo dokonca celých sérií môže sťahovanie trvať niekoľko hodín. Preberanie jednotlivých skladieb vo formáte mp3 trvá niekoľko sekúnd.

Najmä pri sťahovaní filmov alebo seriálov sa vám však niekedy nechce čakať. Preto je tu možnosť sťahovania s kreditmi. Kúpite si ich pre svoj účet a potom sťahujete filmy alebo seriály neobmedzenou rýchlosťou na Uložto. Cena za stiahnutie filmu je do 0,15 EUR, v prípade skutočne kvalitných filmov do 0,2 EUR. Epizódu televízneho seriálu si môžete stiahnuť za 0,5 EUR, jednotlivé skladby za pár drobných.

Ulož to - sdílej data a stahuj zdarma

Môžete používať kreditné ceny Uložto pre skladby a akékoľvek iné súbory

Najlacnejšou a najrýchlejšou možnosťou je platba kartou alebo rýchlym prevodom. Kredity budú pripísané okamžite a získate najviac kreditov za najlepšiu cenu. Pri platbe tradičným bankovým prevodom môže chvíľu trvať, kým sa pripíšu kredity, v závislosti od toho, ako rýchlo banky posielajú platby.

Cena kreditov Ustavto pri platbe kartou alebo bankovým prevodom
ÚdajeCena
340 000 MB38,99 EUR
150 000 MB19,49 EUR
70 000 MB9,99 EUR
40 000 MB5,99 EUR
25 000 MB3,99 EUR
10 000 MB1,99 EUR

Samozrejme, stále máte možnosť sťahovať úplne zadarmo, čo je užitočné na sťahovanie väčších súborov alebo filmov cez noc, keď sa neponáhľate. V prípade skladieb mp3 alebo kníh a dokumentov, ktoré sa dajú stiahnuť zadarmo za niekoľko sekúnd, odporúčame použiť bezplatné sťahovanie.

Na stránke Ulozto nájdete úplne všetko. Filmy, seriály a hudba a skladby mp3

Uložto je úplne úžasná služba, vďaka ktorej nájdete naozaj všetko. Obrovskou výhodou oproti rôznym zahraničným službám je skutočnosť, že obsah na Uložto, podobne ako na iných podobných službách, nahrávajú Česi. Nájdete tu teda obrovské množstvo českých filmov a seriálov, ako aj zahraničných filmov s dabingom alebo v pôvodnom znení, kde je film doplnený titulkami, ktoré nemusíte nikde hľadať. To isté platí aj pre bezplatné elektronické knihy, ktoré sú k dispozícii aj v češtine.

Skvelé sú aj české skladby, ktoré sú najčastejšie vo formáte mp3, ktorý sa dá prehrať na akomkoľvek smartfóne alebo hudobnom prehrávači. Skladby potom môžete nahrať kamkoľvek chcete a počúvať ich na cestách, kde nie je internet, alebo dokonca pri športe.

Stiahnite si zadarmo hudbu a skladby v mp3, ale aj celé albumy v archívoch

Či už hľadáte jednu skladbu, celý album alebo dokonca celú diskografiu prakticky akéhokoľvek interpreta alebo skupiny, služba Saved vám pomôže Jednoduché vyhľadanie jednotlivých skladieb na Ulozto_Cz ktorý odporúčame stiahnuť zadarmo bez použitia kreditov. Ich stiahnutie trvá niekoľko sekúnd, dokonca aj pri bezplatnom sťahovaní, takže by bola škoda plytvať kreditmi. Hoci je pravda, že stiahnutie skladby je takmer zadarmo.

Okrem jednotlivých skladieb však môžete získať aj celé albumy alebo kompletné diskografie so všetkými albumami. Zatiaľ čo jednotlivé albumy sa stále sťahujú pomerne rýchlo, celé diskografie môžu mať stovky gigabajtov a viac. Samozrejme, stále môžete sťahovať zadarmo, ale tu môžete naozaj uvažovať o sťahovaní s kreditmi.

Aký je teda najlepší spôsob vyhľadávania celých albumov? Pomocou pohodlného vyhľadávača na Uložto. Stačí zadať názov albumu alebo názov skupiny či interpreta. Po vyhľadávaní prejdite na kartu Archívy a zoraďte výsledky z najväčších:

hledani alb a diskografii

Po stiahnutí stačí rozbaliť archív. To dokáže zabudovaný prieskumník súborov v systéme Windows, ale aj špecializovanejšie programy, ako napríklad WinRAR a iné. Po rozbalení môžete jednoducho spustiť hudbu, ako sme zvyknutí, alebo ju napríklad pretiahnuť do prehrávača mp3.

Uložto
  • Počet súborov
  • Rýchlosť bezplatného sťahovania
  • Cena kreditov
4.6

Hodnocení Uložto.sk a nabídky mp3

Rýchle, jednoduché, ale aj bezplatné a bez registrácie. Ideálna služba na sťahovanie skladieb a celých albumov.

Odosielam
Vaše hodnotenie
4.61 (33 hodnotenie)

Podobné články

Back to top button