Technika

Ulož to stiahnuť filmy zadarmo .avi bez registrácie 2024

Filmy a seriály v službe Ulozto? Môžete si stiahnuť .avi a mnoho ďalších formátov

Uložto je česká služba na nahrávanie a zdieľanie súborov všetkých druhov. Najčastejšie sa Ulozto_cz používa na zdieľanie filmov a televíznych seriálov, ktoré si môžete stiahnuť úplne zadarmo bez akejkoľvek registrácie. Stačí použiť ľahko použiteľný vyhľadávač na Ulozto, nájsť súbor a okamžite ho stiahnuť.

STIAHNITE SI ZADARMO Z ULOŽTO TU

Práve jednoduchosť používania, možnosť bezplatného sťahovania a zdieľania bez registrácie, ale najmä množstvo súborov robí z Uložto jasného lídra na českom trhu, ale je to fantastická služba aj v celosvetovom meradle. Ak chcete s niekým zdieľať akýkoľvek súbor, dokonca aj súkromne bez možnosti verejného stiahnutia, alebo len pokojne stiahnuť čokoľvek zadarmo, Uložto je pre vás.

Aké sú formáty .avi, .mp4 a iné formáty filmov, ktoré nájdete v službe Ulož to

Filmy, televízne programy a videá vo všeobecnosti si môžete stiahnuť vo viacerých formátoch. Každý súbor je pomenovaný napríklad film.avi alebo film.mp4. To, čo nájdete v názve za bodkou, je formát videa. V podstate ide o to, ako sa údaje ukladajú a spracúvajú v prehrávači videa

Nie je potrebné poznať presné fungovanie, ale skôr to, ktorý formát je vo všeobecnosti lepší a ktorému dať prednosť pri sťahovaní. Ani s jedným z nich neurobíte chybu, avšak jeden z nich stále o niečo vyhráva a je považovaný za moderný formát, v ktorom sa dnes videá bežne ukladajú.

  • Čo sa týka formátu .avi, v minulosti bol veľmi populárny, ale dnes sa prakticky vôbec nepoužíva. Je dosť ťažkopádny, chýba mu veľa funkcií, ale hlavne sú súbory avi zbytočne veľké, aj keď ich kvalita nie je nevyhnutne lepšia. Preto bol formát .avi v súčasnosti takmer úplne nahradený formátom .mp4.
  • Formát .mp4 sa dnes používa prakticky pre všetky videá. Súbory vo formáte .mp4 sú o desiatky percent menšie ako súbory vo formáte .avi bez straty kvality, ponúkajú mnoho funkcií a sú úplne bežným formátom, ktorý možno prehrávať v každom prehrávači videa. Ak máte na výber, vyberte si formát .mp4. Ak nemôžete inak, .avi je samozrejme v poriadku, len sa pripravte na dlhšie sťahovanie kvôli veľkosti súboru.
Stahuj zdarma u Uložto v .avi

Ako sťahovať filmy z Uložto v avi, mp4 a ďalších formátoch v češtine

Uložto je česká služba, takže na ňu nahrávajú obsah najmä Česi a Slováci. Obrovské množstvo obsahu je kompletne v češtine a dokonca aj zahraničné filmy a seriály sú dabované alebo s titulkami. Stačí si vybrať súbor, kliknúť naň, vybrať možnosť „Stiahnuť pomaly“, skopírovať kód a sťahovať zadarmo bez registrácie a s obmedzením rýchlosti sťahovania.

Ak chcete sťahovať neobmedzenou rýchlosťou a neobmedzene veľa súborov, stačí si kúpiť kredity. Film alebo seriál s titulkami si môžete stiahnuť za približne 1 až 2 koruny. Nemusíte vypĺňať kód a stiahnete ho jediným kliknutím. Ak si však chcete kúpiť kredity, musíte sa zaregistrovať zadarmo. Našťastie to trvá asi minútu a stačí vyplniť svoj e-mail, prezývku a zvoliť si heslo.

Aj po registrácii a zakúpení kreditov si môžete vybrať, či chcete sťahovať zadarmo alebo neobmedzenou rýchlosťou. Môžete teda všetko krásne skombinovať a používať službu podľa svojich predstáv.

Samozrejme, môžete využiť bezplatné sťahovanie nielen filmov a seriálov, ale aj hudby mp3, ktorú tiež nájdete na Ulozto.

Film alebo seriál nie je dabovaný a nemá titulky? Tu je riešenie

Niekedy sa stane, že film alebo seriál nemá vložené titulky. V takom prípade ich musíte nájsť niekde inde. Najlepším spôsobom je použiť stránku titulky.com, kde nájdete preklady takmer všetkého. Musíte si vybrať správne titulky, ktoré spoznáte podľa názvu súboru. Ak sa napríklad súbor s filmom volá Star.Wars.BluRay.mp4, hľadáte titulky načasované na verziu disku BluRay. Ak by sa súbor volal Star.Wars.DVD.mp4, hľadali by ste titulky pre verziu DVD atď.

Po stiahnutí titulkov ich stačí spustiť v prehrávači videa a máte film alebo seriál s titulkami. V ideálnom prípade samozrejme ten, kto súbor nahral do služby Upload, pridá popri ňom aj titulky s rovnakým názvom, takže nemusíte nič hľadať. Ak nie ste zdatní vo vyhľadávaní titulkov, je lepšie vybrať si verziu filmu alebo televízneho programu, ktorá má vložené titulky.

Ak si naozaj neviete rady, napíšte odkaz na požadovaný film alebo televízny program do komentárov pod týmto článkom a my sa pokúsime nájsť pre vás správnu verziu titulkov.

STIAHNITE SI ZADARMO Z ULOZTO TU

Nechcete filmy s titulkami? Stiahnuť z Uloz to.cz dabing avi

Ak naozaj nechcete hľadať titulky, ideálnym riešením je stiahnuť si filmy s CZ dabingom vo formáte .avi alebo .mp4. Vďaka tomu, že zvuku rozumiete aj bez titulkov, sa nemusíte starať o správne načasovanie. Stačí si stiahnuť film alebo seriál a hneď si ho pozrieť. Jednoduché, ľahké a rýchle.

Uložto obsahuje veľké množstvo českých filmov a seriálov, ale aj zahraničných seriálov s dabingom. Musíte len počkať, kým bude dabing hotový, zvyčajne po odvysielaní seriálu v televízii, alebo keď vyjde DVD alebo BluRay verzia s dabingom. Zvyčajne chvíľu trvá, kým sa objaví bezplatná verzia na stiahnutie.

Ulož to .avi
  • Celkové hodnotenie
5

Celkové hodnotenie Uložto .avi

Uložto je skvelá služba s miliónmi filmov, seriálov, ale aj hudbou v mp3 alebo knihami na stiahnutie úplne zadarmo bez registrácie.

Odosielam
Vaše hodnotenie
5 (1 hodnotenie)

Podobné články

Back to top button