Technika

FreeFilm SK - online filmy na sledovanie zadarmo 2024

Stránky FreeFilm.to a FreeSerial.to sú momentálne nedostupné. Pozrite sa, prečo je stránka FreeFilm.to nefunkčná a či a kedy by mohla byť opäť spustená. Nižšie nájdete recenziu v pôvodnom znení.

FreeFilm.to – pozerajte filmy online zadarmo

FreeFilm.to je jedna z najväčších a najznámejších stránok s filmami zadarmo. Existuje množstvo filmov a prakticky všetko, na čo si spomeniete, môžete nájsť a okamžite sledovať zadarmo online. Môžete si vybrať z niekoľkých verzií, najčastejšie nájdete filmy s českou lokalizáciou, titulkami a dabingom alebo v pôvodnom znení s CZ titulkami. Ako na jednej z mála podobných stránok však nájdete aj verzie s dabingom alebo titulkami na Slovensku.

FILMY NA STIAHNUTIE ZADARMO TU

Pomocou vyhľadávača môžete jednoducho vyhľadávať filmy, pričom vám tiež povie, aké filmy sú k dispozícii na sledovanie, a môžete tiež filtrovať napríklad podľa toho, či hľadáte film s dabingom alebo titulkami, ale aj podľa žánru, kde si môžete vybrať, či máte chuť na komédiu, horor alebo niečo iné.

Celá stránka je naozaj veľmi prehľadná a hneď sa v nej zorientujete. Okamžite si môžete pozrieť najnovšie pridané filmy, ale aj odporúčané alebo úplné top filmy podľa obľúbenosti. Môžete sa inšpirovať obľúbenými filmami iných ľudí alebo si pozrieť najnovšie filmové trháky. Takto by to malo byť!

Na FreeFilmy SK nájdete české a zahraničné filmy s dabingom a titulkami

Obrovskou výhodou oproti iným stránkam je výber. Takmer pri každom filme si môžete vybrať, či ho chcete sledovať s CZ dabingom alebo titulkami. Pri väčších hitoch nájdete aj SK titulky. Nemusíte teda vyhľadávať filmy, sťahovať ich a dokonca ani hľadať zodpovedajúce titulky. Vďaka stránkam ako Titulky.com to nie je až taký problém, ale je oveľa pohodlnejšie mať všetko pripravené hneď.

Podobne môžete nájsť množstvo českých filmov na stránke FreeFilm.to. Môžete si pozrieť čokoľvek, čo chcete, a jedna stránka vám krásne poslúži na sledovanie akéhokoľvek filmu, ale aj na inšpiráciu, čo si pozrieť.

Okrem toho pri každom filme nájdete základné informácie, rok jeho vzniku, ale aj mená režiséra a hercov, ako aj plagát. Stránku môžete používať ako databázu filmov, kde si môžete jednoducho vyhľadať, kto v akom filme hral. Táto databáza síce nie je taká komplexná ako CSFD alebo IMDB, ale pre základné informácie je úplne postačujúca.

Na stránke FreeFilm.to nájdete všetko od hororov po komédie alebo rozprávky

Pri vyhľadávaní filmov si môžete vybrať aj žáner. Ak máte chuť pozrieť si napríklad horor, ale ešte neviete, ktorý, výberom žánru jednoducho prehľadáte zoznam a len si vyberiete, na ktorý film máte chuť.

Rovnako to funguje aj pri iných žánroch, ako sú akčné filmy, komédie, rozprávky, sci-fi alebo fantasy. Samozrejme, niekedy sa žánre prekrývajú, ale filmy môžete nájsť vo viacerých žánroch. Takže filmy ako Votrelec nájdete v kategórii sci-fi aj horor.

Výber žánrov je pomerne presný, takže môžeme odporučiť aj tento spôsob vyhľadávania.

Na FreeFilmy SK nájdete aj filmy so slovenským dabingom alebo titulkami

Toto je jedna z mála stránok, kde nájdete nielen český dabing a titulky, ale aj slovenskú lokalizáciu. Nie všetky filmy, ale veľké hity sú často SK titulkované alebo dabované, čo je veľmi príjemné, ak vám vyhovuje slovenčina.

Aj tu jednoducho chválime, pretože je jednoducho zrejmé, že tvorcovia stránky dbajú na to, aby každý dostal to, čo chce. Konkurenčné stránky sa zvyčajne zaoberajú len verziami s CZ dabingom alebo CZ titulkami, ale ponuka slovenskej lokalizácie je ďalším krokom k ešte lepšiemu zážitku pre naozaj veľké publikum.

Čo reklama a prehrávanie videa?

FreeFilms neblokuje ani neupozorňuje, že používate AdBlock alebo iný blokátor reklám. To je pekné, ale o niečo horšia správa je, že ani AdBlock bohužiaľ neblokuje vyskakovacie okná, ktoré sa otvárajú pri spustení filmov.

Bohužiaľ, je tu pomerne veľa vyskakovacích okien, ale na druhej strane, ak človek zavrie asi 4 okná, všetko je v poriadku a ani pri ovládaní prehrávača sa nič iné neotvára. Je to niečo, s čím sa musíte zmieriť, keď je služba bezplatná.

Samotné videá sú umiestnené na zahraničných serveroch, FreeFilm.to ponúka len odkazy. Je teda dosť pravdepodobné, že filmové štúdiá túto stránku nenavštívia. Zdieľanie odkazu je podľa zákona v poriadku.

Hľadáte okrem filmov aj seriály? Vyskúšajte FreeSerial.to

Hoci na FreeFilm nájdete len filmy, v záhlaví okamžite nájdete veľmi jasný odkaz na FreeSerial.to, čo je v podstate tá istá stránka, len so seriálmi, ako už názov napovedá.

Dizajn FreeSerial je úplne rovnaký, len stránky nie sú zelené, ale modré. Ak teda pravidelne používate FreeFilm, s FreeSerialom si poradíte bez problémov.

Celkovo je FreeFilm veľmi dobrá stránka, ktorá si zaslúži popularitu, ktorú získava. Množstvo filmov je skvelé, rovnako ako popisy a informácie, ale aj možnosť výberu medzi titulkovanými alebo českými dabovanými verziami. Vyskakovacie okná na spúšťanie videí sa dajú prežiť a neotvárajú sa žiadne vyložene nevhodné reklamy. Pokiaľ ide o sledovanie filmov online, nenájdete veľa lepších stránok ako FreeFilm.to.

FreeFilm.to
  • Celkové hodnotenie
4.8

Recenzie FreeFilm

Super stránka s bezplatnými online filmami s českými titulkami a dabingom. Ponuka je obrovská a jedinou menšou výčitkou je viac vyskakovacích okien počas začiatku filmu, ale určite sa to dá prežiť a pri sledovaní filmov online sa s tým aj tak musíme zmieriť.

Odosielam
Vaše hodnotenie
3.88 (16 hodnotenie)

Podobné články

Back to top button