Technika

Uloz to Downloader - aplikácie na mobil a počítač

Ulož To downloadermi pre počítače, mobily i NAS

Služba Uložto_cz pre slobodné zdieľanie a sťahovanie súborov je plne funkčný aj na webových stránkach a žiadnu aplikáciu alebo program teda v zásade nemusíte sťahovať alebo používať, ak nechcete. Ak vám ale použitie webového Ulozto.sk nestačí, rozhodne môžete využiť aj aplikácií, ktoré fungujú ako Downloadermi alebo Uploader, a ktoré spríjemňujú správu vašich súborov. To sa zvlášť hodí, či ste naozaj nadšenými nahrávači alebo indexovacie súborov ako sú film, seriály alebo hudba, kedy je všetko vďaka aplikácii oveľa jednoduchšie.

Pozrieme sa, čo jednotlivé aplikácie vie a prečo by vás mohli zaujímať. Znovu platí, že či používate Vzývanie to nárazovo alebo len treba pre sťahovanie, tak by vám aplikácia spravidla len zaberali miesto a všetko v pohode zvládnete na webe.

Aplikácia nájdete po KLIKNUTIE NA TENTO ODKAZ. Potom zíďte na spodnú časť obrazovky a rozkliknite Ulož.to aplikácie, kde nájdete vždy aktuálne odkazy na stiahnutie priamo z oficiálnych stránok, čo je ako všeobecná prax najlepší spôsob, ako sťahovať a inštalovať čokoľvek z internetu.

NAVŠTÍVTE ULOŽTO KLIKNUTÍM SEM

Uloz To Downloader pre Windows, Linux a Mac OS X

Táto aplikácia pre počítače s Windows, Mac OS X alebo Linuxom ponúka úplne pohodlnú správu vašich nahraných súborov, ale tiež možnosť sťahovať priamo v aplikácii, nahrávať súbory do fronty, pozastavovať sťahovanie, alebo nastaviť stiahnutie súboru do počítača odkiaľkoľvek. To sa hodí vo chvíli, keď treba idete domov a chcete, aby súbor bol stiahnutý, až dorazíte. Aplikácia fungujú na všetkých zariadeniach v zásade úplne rovnako, len je potrebné vybrať váš operačný systém.

Aplikácia funguje ako manažér pre sťahovanie, nahrávanie, aj ako manažér súborov. Stačí si priamo v aplikácii prekliknúť na záložky Sťahovanie, Nahrávanie a Manažér súborov, podľa toho, čo chcete urobiť.

Čo sa týka sťahovania, tak je potrebné povedať, že s aplikáciou je možné sťahovať iba po prihlásení s využitím kreditov. Nejde teda preberať bez registrovaného účtu alebo bez dostatku kreditov. Ak teda chcete stiahnuť zdarma, je potreba využiť webovej verzie Ulozto.cz

U nahrávania alebo spravovania nahraných súborov je potreba sa prihlásiť k účtu, ale už nie je potreba mať kredity. Súbory si v pokoji roztriedite ako chcete, vytvoríte si zložky na hudbu a pesničky v mp3, film, seriály, dokumenty alebo čokoľvek iného chcete. Hudbu na Ulozto.cz v mp3 si potom roztriedite pokojne podľa interpretov alebo albumov. je to proste len na vás.

Ulož To mobilné aplikácie a downloader pre Android, iPhone aj iPad

Táto mobilná aplikácia je super pre všetkých, ktorí si sťahujú často aj do mobilu alebo tabletu. Stiahnuť ju môžete priamo z oficiálnych stránok Uložto, Google Play alebo App Store. Odkazy nájdete na webe Uložto, alebo nižšie v článku.

Pre použitie aplikácie je potrebné mať účet na Uložto, ale využiť môžete sťahovanie pomocou kreditov, ale tiež úplne zadarmo. Funguje tiež prehľadný vyhľadávač a aplikácie v zásade v tomto ohľade funguje úplne rovnako, ako webová verzia.

Okrem toho máte k dispozícii prehľadný file manager pre správu všetkých vašich nahraných súborov a všetky vychytávky webovej verzie, teda sťahovanie viac súborov naraz maximálnou rýchlosťou vášho internetového pripojenia.

Aplikácia Ulož to pre Synology NAS

Využiť môžete aplikáciu aj pre dátové úložisko (NAS) od Synology. Sťahovať môžete priamo do zariadenia, ovládať ho aj vzdialene pomocou aplikácií a využiť tak rýchleho sťahovania. Ak chcete sťahovať z Uložto i do tohto zariadenia, tak je toto ideálna možnosť. Aplikácia sa neustále vyvíja, vylepšuje a opravuje tak, aby fungovala bezchybne.

Nechcete žiadnu aplikáciu, file manager alebo downloader? Vlastne ich nepotrebujete

Webová verzia Uloz to je natoľko vyladená, že či nechcete, nemusíte žiadne aplikácie nutne sťahovať. Všetko zvládnete aj z prehliadača a downloadermi, Uploader alebo file managerov Uloz to slúži hlavne pre niektoré funkcie navyše, hlavne potom sťahovanie vzdialene alebo možné trochu príjemnejšie správu súborov.

Nevýhodou je potom nutnosť registrácie a pri aplikáciách na počítače je potreba tiež kreditov pre sťahovanie, teda nemožno stiahnuť zdarma. U aplikácií pre telefóny a tablety je síce možné stiahnuť zdarma, avšak aj tak je potreba mať založený účet. Ak žiadny nemáte, tak to nijako nevadí založenia trvá asi minútu a je potrebné len si zvoliť prezývku, heslo a zadať emailovú adresu.

Podobné články

Back to top button