Technika

NajSerialy.io sk - Sledujte seriály s dabingom a titulkami

NajSerialy.to ponúka seriály s dabingom

NajSerialy.to je sesterská stránka NajFilmy a predtým aj Klokan TV. Dnes všetky tieto stránky fungujú len na adrese Najserialy.to, kam sú pôvodné stránky presmerované. Kvôli pohodliu a prehľadnosti teraz webová stránka NajFilmy funguje aj na adrese filmy.najserialy.to, na ktorú sa dá kliknúť priamo z menu. NajSerialy vyzerá veľmi pekne, jeho používanie je veľmi intuitívne a veľmi podobné NajFilmy, takže ak ste zvyknutí na Najfilmy, budete sa cítiť ako doma.

BEZPLATNÉ SERIÁLY NÁJDETE TU

To zahŕňa všetky výhody, ale aj nevýhody stránky. Seriálov je veľa a treba povedať, že aj keď je stránka v slovenčine, samotné seriály sú potom s českým dabingom, prípadne v origináli s českými titulkami, ak ešte dabing nie je. Potom môžete vyhľadávať v slovenčine, češtine alebo v originálnom názve seriálu. Všetko funguje, takže vyhľadávanie je naozaj jednoduché.

Tu je nevýhoda, kde je škoda, že série sú nahradené dabovanou verziou, a obe verzie nie sú k dispozícii. NajSerialy.to je teda vhodné hlavne pre tých, ktorí majú radi dabované verzie, alebo na sledovanie najnovších epizód seriálov, ktoré sú s titulkami.

Ak by bol seriál dostupný v oboch verziách, NajSerialy by sa stal jednou z najlepších stránok svojho druhu. V tejto podobe je bohužiaľ vhodný len pre niektorých divákov, čo je veľká škoda.

Na výber je obrovské množstvo seriálov a relácií

Existuje veľa seriálov a televíznych programov a o mnohých z nich ste možno ani nepočuli. Autorom stránky skutočne záleží na tom, aby ste sa mali na čo pozerať. Či už ide o celosvetovo očakávané trháky alebo neznáme, na NajSeriály.sk ich nájdete. Vďaka hodnoteniu jednotlivých seriálov na CSFD môžete ľahko zistiť, ktoré seriály sa oplatí sledovať a ktorým sa vyhnúť.

V čom stránka stráca, je ponuka českých seriálov, ktoré takmer neexistujú. Je to trochu škoda a vlastne aj prekvapenie, pretože stránka obsahuje obsah najmä v češtine. Ak niekto hľadá seriály s českým dabingom, s veľkou pravdepodobnosťou bude hľadať aj českú produkciu. Jej absenciou sa Najseriály pripravuje o značnú časť svojho cieľového publika.

Je jasné, že udržiavanie viacerých verzií videí si vyžaduje aj viac práce, ale na druhej strane najmä mladšia generácia určite ocení seriály v pôvodnom znení s titulkami a stránky ako Bombuj.si tiež často udržiavajú viacero verzií seriálov.

Bohužiaľ, NajSerialy.to je trochu preťažený reklamou na každom kroku

Áno, stránka musí fungovať a musí platiť, ale príliš veľa je príliš veľa. Pri každom spustení série sa otvorí séria vyskakovacích okien a pri kliknutí na stránku sa otvorí aj reklama. Bohužiaľ, ani AdBlock nefunguje a veľa videí sa nedá spustiť, ak je zapnutý, takže ho aj tak musíte často vypínať.

Stále to nie je veľký problém a na počítači môžem okná zatvárať pomerne ľahko, ale na mobile je to oveľa nepríjemnejšie a kazí to dojem. Ale je pravda, že všetko je zadarmo, takže je to len mierna nepríjemnosť.

Pravdepodobne najotravnejšou vecou na týchto reklamách je skutočnosť, že nejde len o spustenie videa, ale v podstate o kliknutie na čokoľvek. Chcete kliknúť na niečo v ponuke? Chcete kliknúť na vyhľadávacie pole? Alebo tlačidlo na registráciu alebo prihlásenie? Najprv sa otvorí reklama a potom ju musíte zavrieť.

Celá stránka je v podstate neustále pokrytá neviditeľnou oblasťou, ktorá po kliknutí otvorí reklamu. Môžeme to ľahko zistiť podľa tvaru ukazovateľa myši, ktorý má tvar ruky, ako keby sme ukazovali na odkaz. Nie je to veľmi príjemné, a dokonca aj náhodné klikanie na NajSerialy.to, hľadanie videí alebo čohokoľvek iného, je dosť otravné.

Celkovo je to stále veľmi kvalitná stránka, ktorá by potrebovala niekoľko vylepšení, pridanie českých seriálov a možnosť sledovania v pôvodnom znení s titulkami a dabingom.

NajSerialy
  • Celkové hodnotenie
3.5

Celkové hodnotenie NajSerialy.to

Celkovo Najseriály je veľmi dobrá stránka, ktorá by chcela vyzdvihnúť niekoľko drobností, pridať české seriály a možnosť sledovať v pôvodnom znení s titulkami a dabingom.

Odosielam
Vaše hodnotenie
5 (1 hodnotenie)

Podobné články

Back to top button