Technika

NajFilmy - Sleduj filmy online s dabingom a titulkami

NajFilmy ponúka filmy s dabingom

Webová stránka NajFilmy fungovala úplne nezávisle ako sesterská stránka Najserialy.io. Dnes však bol všetok obsah presunutý a filmovú sekciu nájdete na adrese filmy.najserialy.io, na ktorú sa dostanete z Najserialy.to z horného menu.

Ostatné adresy vedú buď na nefunkčné stránky (nanajvýš len s reklamou), alebo sa v prípade staršej domény Najfilmy.io stretávame s presmerovaním na podobnú stránku Filmplanet.to, podobne ako sa presmerovávala stránka Kangaroo TV.

Web Najfilmy fungoval na slovenskej doméne .sk a stránky boli v slovenčine, dnes je situácia jasnejšia a obsah, popisy, nadpisy a všetko ostatné je v češtine. Na stránke nájdete filmy väčšinou s českým dabingom alebo v pôvodnom znení s českými titulkami

Stiahnite si filmy zadarmo tu

NajFilmy je už na prvý pohľad veľmi dobre spracovaná stránka, o ktorú sa autori pravidelne starajú a pridávajú na ňu nové a nové filmy. Zaujímavé je, že tu nájdete najmä filmy s CZ dabingom, ale nie až tak veľa v pôvodnom znení s titulkami. Filmy zvyčajne najprv vychádzajú v nízkej kvalite s titulkami, ale hneď ako film vyjde na DVD alebo Bluray disku, je vo väčšine prípadov nahradený dabovanou verziou.

Niektorým ľuďom to môže vyhovovať, ak uprednostňujú filmy v angličtine, ale mnohí dávajú prednosť len originálu s titulkami. Takže je to na vás. Ak máte radi dabované filmy, Najfilmy sú skvelé, ak dávate prednosť titulkom, iné stránky sú lepšie.

Na Najfilmy.io nájdete obrovské množstvo filmových zaujímavostí a neznámych kúskov

Zbierka filmov je naozaj obdivuhodná a pokiaľ nie ste filmový znalec či fajnšmeker, o väčšine filmov na Najfilmy.sk ste ani nepočuli. Samozrejme, uvidíte najväčšie hity vrátane noviniek, ktoré sa ešte stále hrajú v kinách, ale aj najznámejšie kúsky. Okrem toho si môžete pozrieť hodnotenia jednotlivých filmov z databázy ČSFD.sk, aby ste videli, ktorým filmom sa oplatí dať šancu a ktorým sa vyhnúť.

O niečo horšie je to s českými filmami, ktoré väčšinou chýbajú, a to aj tie najznámejšie. Opäť by sme vás odkázali na iné stránky, prípadne na Ulozto.sk, ktoré je na sledovanie a sťahovanie českých filmov úplne ideálne.

Celkovo je však ponuka a kolekcia filmov úplne fantastická. Ak náhodou nejaký film chýba, môžete oň požiadať priamo na stránke. Ak hľadáte seriály na sledovanie, môžete použiť našu sesterskú stránku NajSerialy.io.

Na Naj Films je viac reklamy, ktorú nezablokuje ani AdBlock

Stránky so streamovanými filmami sú do veľkej miery závislé od príjmov z reklám, ktoré sa zobrazujú po kliknutí na takmer čokoľvek. To je celkom pochopiteľné, a ak je niečo zadarmo, musíte sa zmieriť s reklamami. Na Najfilmy je však na náš vkus až príliš veľa reklamy.

Najmä pred začiatkom filmu otvára pomerne veľa okien, ktoré treba zavrieť. Bohužiaľ, ani blokátory reklám veľmi nepomáhajú a okná je naozaj potrebné poctivo zatvoriť. Okrem toho sa niektoré videá vôbec nespustia, ak stránka rozpozná, že používate AdBlock alebo podobný program, takže ho musíte vypnúť alebo ho nepoužívať na Najfilmy.

Na počítači je zatváranie viacerých reklám stále celkom dobré, ale na mobile je to dosť otravné. Stále to nie je nič šialené a asi za pol minúty sa všetko vyrieši a film sa dá pozerať, ale stále je to malá škvrna na inak veľmi peknej stránke s naozaj veľmi peknou zbierkou filmov.

Stiahnite si filmy zadarmo tu
NajFilmy
  • Celkové hodnotenie
3.6

Celkové hodnotenie NajFilmy

Veľmi dobre spracovaná stránka, ktorá ponúka filmy najmä s českým dabingom. Škoda trochu viac reklamy a absencia väčšiny českých filmov, ale inak NajFilmy je naozaj dobrá stránka.

Odosielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné články

Back to top button