Technika

FilmBot TV - Filmy zadarmo a online bez registrácie

FilmBot.tv – filmy a seriály na sledovanie zadarmo a bez registrácie

FilmBot.tv je webová stránka, na ktorej môžete pozerať filmy online zadarmo bez sťahovania. Samozrejme, podobných stránok je veľa a o mnohých z nich sme už písali. FilmBot je však trochu iný, preto sa pozrime na jeho výhody, ale aj na možnosti zlepšenia, ktoré samozrejme vždy existujú.

STIAHNITE SI FILMY ZADARMO Z ULOZTO.SK

Začnime kladmi, ktorých je pomerne dosť. Webová stránka je prehľadná, výber vidíme na prvý pohľad a v menu môžeme ľahko prepínať medzi filmami alebo seriálmi, ale aj databázu osobností (hercov a režisérov). Stránka sa veľmi ľahko používa a video môžeme ľahko spustiť jedným kliknutím.

Vcelku je stránka technicky na veľmi slušnej úrovni, ľahko a rýchlo sa v nej orientuje, čo je skvelé, že nie je potrebné robiť žiadne zložité sledovanie. So všetkým vám pomôžu rôzne filtre alebo priame vyhľadávanie (musíte vyhľadať film alebo seriál podľa jeho názvu v češtine).

Web FilmBot síce ponúka kartu seriálov, ale tých je minimum. Takže sa budeme zaoberať iba filmami, pretože ak by sme nechali FilmBota hodnotiť aj výber seriálov, hodnotenie by výrazne kleslo.

Výber filmov s dabingom alebo v pôvodnom znení na FilmBot.tv

Výber filmov na FilmBot.tv je bohužiaľ oblasť, na ktorej by sa dalo popracovať. Áno, môžeme tu nájsť kompletné novinky, ale výber je, povedzme, trochu neorganizovaný a filmy a seriály sú pridávané pomerne náhodne, čo je v podstate zrejmé na prvý pohľad z novo pridaných filmov priamo na domovskej stránke FilmBotu.

Tento problém si oveľa viac uvedomíme, keď sa pokúsime vyhľadať trochu starší film alebo seriál, hoci môže ísť o úplné kasové trháky alebo kultové klasiky. Filmov je naozaj obrovské množstvo a udržiavať ich v aktuálnom stave je samozrejme obrovská práca, ale práve tu sa ukáže, ktoré služby sú nakoniec najlepšie. FilmBot je v tomto smere veľmi priemerný a v podstate je to ponuka, ktorá je najslabším miestom.

Ďalším negatívom, ale veľmi subjektívnym, je možnosť prehrávať iba dabovanú verziu. Pôvodné verzie s titulkami na FilmBote v podstate neexistujú. Pre tých, ktorí uprednostňujú len dabovanú verziu, to nemusí byť problém, ale ak dávate prednosť sledovaniu filmov v origináli, na FilmBot.tv toho veľa nezískate, pretože dabovaná verzia jednoducho vládne.

Ako sa darí českým filmom?

S českými filmami je to takmer rovnaké ako so zahraničnými. Niektoré české filmy nájdete, mnohé nie. Vždy sa oplatí pozrieť, pretože absencia reklamy (pozri titulok nižšie) stojí za pokus, ale pravdepodobne čoskoro zistíte, že mnohé filmy na FilmBote jednoducho nie sú a musíte sa poobzerať inde.

Najnovšie rozumné množstvo reklamy

Stránka si však zaslúži obrovské plus za množstvo reklamy, alebo skôr za to, že na stránke nie je prakticky žiadna reklama. Zatiaľ čo v prípade konkurencie je to vždy veľké negatívum, tu je všetko nastavené úplne normálne. Musíte vypnúť blokátory reklám, ako je AdBlock, ale potom sa na stránke zobrazí len niekoľko reklám, čo je v poriadku. Potom môžeme spustiť film bez vyskakovacích okien, nových kariet s bohvie akými reklamami a môžeme preskakovať bez toho, aby nás reklamy rušili.

Používanie webu je v tomto ohľade úplne úžasné a chápeme potrebu vypnúť AdBlock, veď web musí z niečoho žiť. Pokiaľ však zobrazuje reklamu takýmto rozumným a neagresívnym spôsobom, myslíme si, že je to v poriadku. FilmBot si tu zaslúži veľký palec hore a je určite najlepšou stránkou podobného zamerania s ktorou sme v tomto smere prišli do kontaktu.

Stránky ako Ulozto.sk sú tiež bez reklám, ale fungujú na inom princípe, kde sa údaje zdieľajú, ale nie je to stránka zameraná na sledovanie filmov online.

STIAHNITE SI FILMY A SERIÁLY ZADARMO Z ULOZTO.SK

Mobilná aplikácia FilmBot apk

FilmBot ponúkal aj mobilnú aplikáciu pre smartfóny so systémom Android. Podľa recenzií si používatelia aplikáciu pochvaľujú, hoci samozrejme nie všetko je dokonalé. Aplikácia sa môže hodiť na cestách, ale na rozdiel od webovej stránky sme ju ešte stopercentne nevyskúšali, takže budeme radi, ak nám ju napíšete do komentárov.

Filmbot.eu sa presťahoval na FilmBot.tv

Stránka fungovala na adrese Filmbot.eu, ale presunula sa na Filmbot.tv, ktorá lepšie odráža jej zameranie. Staršia stránka Filmbot.eu stále funguje, ale nájdete na nej len informácie o presťahovaní a odkaz na novú stránku. Očakávame, že časom táto staršia stránka zanikne a bude presmerovaná priamo na novú stránku.

Ak máte FilmBot v záložkách, pravdepodobne neurobíte chybu, ak prepíšete adresy, aby ste sa rýchlo a jednoducho dostali na najnovšiu verziu stránky.

FilmBot.tv
  • Celkové hodnotenie
4

Celkové hodnotenie FilmBot.tv

FilmBot je pekne vyzerajúca stránka, ktorá získava body za absenciu reklám. Jediná vec, ktorá ju brzdí, je pomerne obmedzený výber filmov (a prakticky neexistujúci výber televíznych programov), ktoré sú pridávané dosť neorganizovane. Sú medzi nimi aj novinky, ale najmä pri starších filmoch je ponuka FilmBotu obmedzená. Dúfame, že sa to zlepší, pretože inak má táto služba veľký potenciál stať sa jednou z najlepších.

Odosielam
Vaše hodnotenie
4.75 (4 hodnotenie)

Podobné články

Back to top button