Technika

Filmplanet.to - Sledujte filmy a seriály online zadarmo

Filmplanet.to ponúka tisíce filmov a seriálov zadarmo

Filmplanet je webová stránka, ktorá ponúka možnosť sledovať filmy a seriály úplne zadarmo a online, t. j. bez sťahovania. Stránka fungovala na doméne .cz, ale dnes je presmerovaná na Filmplanet.to, ale vyzerá rovnako a ponúka rovnakú kolekciu filmov a seriálov, vlastne väčšiu, pretože sa po zmene domény ešte viac rozšírila.

STIAHNI FILMY A SERIÁLY ZADARMO

Čo sa týka ponuky filmov a seriálov, je tu Filmplanet absolútne špičkový. Filmov, seriálov a krátkych minisérií je tu veľa a prakticky každý deň pribúdajú ďalšie a ďalšie. V podstate tu nájdete všetko, čo hľadáte, vrátane najnovších a starších titulov. Pokiaľ ide o ponuku, stránke Filmplanet naozaj nie je čo vytknúť a redakcia sa o ňu stará veľmi svedomito, preto si našla veľkú základňu fanúšikov.

Filmy a seriály sú titulkované a dabované – nie vždy je však možné vybrať si

Keď kliknete na film alebo seriál, vyberiete si verziu, ktorú chcete sledovať. Zvyčajne máte na výber medzi verziou s českými titulkami a českým dabingom. V prípade starších filmov a televíznych seriálov prevládajú dabované verzie, ak nie sú k dispozícii verzie s titulkami. Nemusí to byť nevyhnutne dôležité, ale niektorí ľudia nemôžu vystáť pôvodnú verziu. Pri novších filmoch a seriáloch býva na výber z oboch verzií, pokiaľ je k dispozícii dabing, zvyčajne po vydaní filmu/seriálu na DVD alebo BluRay disku.

Čo sa týka kvality videí, je stále špičková a všetko je v naozaj peknej kvalite. Samozrejme, že nie je určený na sledovanie filmov v HD kvalite na obrovskom televízore pre skutočných znalcov, ale na bežné sledovanie sú videá naozaj veľmi pekné.

Nejde o filmové ripy s cudzími titulkami a klepaním obrazu, ale o poctivú kvalitu obrazu, ktorú ponúkajú kvalitní distribútori filmov a seriálov. V ponuke sú filmy z kín, ako aj filmy a seriály napríklad zo služieb Netflix, HBO GO a ďalších.

V ponuke sú aj české filmy a seriály

Filmplanet má oproti svojim konkurentom obrovskú výhodu práve v svedomitosti, s akou majitelia udržiavajú ponuku všetkých filmov a seriálov. Názov tiež naznačuje, že v ponuke sú aj české programy a filmy. Tie sa inak hľadajú ťažšie a zvyčajne sa dajú nájsť zadarmo na Ulozto.sk, ale na iných stránkach sa nedajú pozerať online zadarmo.

Filmplanet tak získava skutočnú výhodu, pretože má všetko na jednom mieste. Samozrejme, nenájdete všetko, ale ak ide o známejší film alebo seriál, môžete si všetko hneď nájsť a pozrieť online aj bez registrácie.

Má Filmplanet vôbec nejaké nevýhody?

Doteraz sme si Filmplanet naozaj veľmi pochvaľovali, a naozaj, prakticky všetko je tak, ako má byť. Ponuka, kvalita a výber medzi českými a zahraničnými filmami a seriálmi sú špičkové, rovnako ako možnosť sledovať všetko zadarmo a bez registrácie. Je tu však jedna veľká nevýhoda, a tou sú reklamy.

Keď kliknete na video, aby ste si ho pozreli, musíte zatvoriť alebo sledovať množstvo reklám a nepomáha ani AdBlock, pretože keď je zapnutý, video sa vôbec neprehráva. Po spustení sa otvorí veľa okien. Chápeme, že tieto stránky by bez reklám neprežili a že sa musia nejako živiť, ale na Filmplanet.to je ich niekedy veľa.

Mnohé z týchto reklám sú prepojené so servermi, ktoré ukladajú videá, ale je to dosť otravné a zatváranie mnohých okien je otravné, aj keď je video inak bezplatné.

STIAHNI FILMY A SERIÁLY ZADARMO BEZ REKLAMY

Celkové hodnotenie Filmplanet.to

Celkovo je Filmplanet absolútnou špičkou medzi stránkami, ktoré ponúkajú sledovanie filmov a seriálov online zadarmo. Ponuka je fantastická, pokiaľ ide o zahraničnú aj českú produkciu. Môžete si vybrať verziu s titulkami aj dabingom a mať všetky filmy a seriály v super kvalite na jednom mieste.

Je tu veľa reklamy a nemôžete ju rozumne blokovať, ale na druhej strane je to daň za to, že všetko je inak zadarmo a ponuka je naozaj skvelá. Ak ste fanúšikom iných stránok s bezplatnými online programami, určite vyskúšajte Filmplanet. Uvidíte, že sa môže stať vašou novou obľúbenou stránkou. Funguje a vyzerá skvele.

Filmplanet.to
  • Celkové hodnotenie
4.8

Celkové hodnotenie webu Filmplanet.to

Filmplanet ponúka fantastickú zbierku filmov a seriálov s titulkami a dabingom, ktoré môžete sledovať online zadarmo bez registrácie. Ponuka je naozaj bezkonkurenčná a v podstate v nej nájdete to, čo hľadáte.

Výhody

  • Ponuka filmov a seriálov
  • České filmy a relácie
  • Kvalita videa
  • Verzie s dabingom a titulkami
  • Prehľadné webové stránky a vyhľadávanie

Nevýhody

  • Naozaj veľa reklamy
Odosielam
Vaše hodnotenie
4 (1 hodnotenie)

Podobné články

Back to top button