Technika

TopFilmy - sledovať filmy online zadarmo

TopFilmy – filmy na sledovanie online zdarma

TopFilmy.to je webová stránka ponúkajúca filmy na sledovanie online zadarmo. Funguje v podstate rovnako ako iné podobné stránky. Stačí kliknúť na film, zavrieť niekoľko reklamných okien a pozerať. Zvyčajne sú otvorené 3 alebo 4 okná, niektoré sú blokované blokátormi reklám, ako je AdBlock, iné je potrebné zatvoriť ručne. Pred začiatkom filmu sa môže zobraziť aj reklama, ale AdBlock ju dokáže veľmi úspešne odfiltrovať.

Filmy sa načítavajú zo zahraničných serverov. Na jednej strane to znamená, že prevádzka stránky TopFilmy.to je z právneho hľadiska v poriadku a jej zrušenie pravdepodobne nehrozí. Na druhej strane autori stránky nemajú žiadnu kontrolu nad počtom alebo obsahom otvorených reklám.

Ponuka filmov nie je zlá. Ak existuje dabovaná verzia filmu, aj na TopFilmy ju nájdete s dabingom, nie s titulkami. Na druhej strane, ak hľadáte hlavne filmy s titulkami, nájdete len tie najnovšie s titulkami, ktoré sú potom nahradené dabovanými filmami.

TopFilmy ponúka najmä zahraničné filmy s CZ dabingom

Ak sledujete české filmy, mali by ste skúsiť inú stránku (napríklad FreeFilm, hoci tá prestala fungovať kvôli súdnemu sporu), pretože na TopFilmoch nájdete prakticky len zahraničné filmy, a to zvyčajne aj vo verzii s českým dabingom, pokiaľ nejde o novinku, ktorá ešte nebola dabovaná.

Ak hľadáte najnovšie alebo aj staršie filmové trháky, na stránke TopFilmy.to ich nájdete vďaka prehľadnému vyhľadávaču, ktorý vám tiež prezradí, aké filmy sú k dispozícii. Pohodlné používanie, pri každom filme si môžete pozrieť aj krátky popis príbehu a hodnotenie z najväčšej českej databázy ČSFD.sk a zahraničnej IMDb.com, ak film nepoznáte a chcete okamžite vidieť priemerné hodnotenie divákov.

Kategórie filmov – najmä akčné, komédie a horory

Na jednej strane má sústredenie sa najmä na niekoľko kategórií, ktorými sú v prípade TopFilmy akčné filmy, komédie a horory, svoje výhody aj nevýhody. Samozrejme, to znamená, že ostatné kategórie nie sú tak filmovo husté, ale na druhej strane kategórie, ktoré tam sú, obsahujú pomerne veľa filmov.

Pokiaľ ide o ostatné kategórie, tie sú tu samozrejme tiež. Filmy sú v nich vložené skôr náhodne, než aby obsahovali skutočne vyčerpávajúci zoznam všetkých zaujímavostí, takže ak hľadáte napríklad len animované filmy pre deti, nájdete ich niekoľko, ale nie príliš veľa.

Celkovo je TopFilmy veľmi pekne spracovaná stránka, ktorá sa sústreďuje na niekoľko kategórií, ktoré sú naozaj komplexné. Všetky ostatné kategórie si stále vedú veľmi dobre a je v nich množstvo skvelých filmov. Otvorené reklamy sa dajú prežiť a vzhľadom na to, že aj tieto stránky musia nejako prežiť, sú úplne pochopiteľné.

Jedinou nevýhodou tak zostáva ponuka dabovaných filmov. Je to trochu škoda, pretože súťaž ponúka filmy vo viacerých verziách, takže si každý môže vybrať tú, ktorá mu vyhovuje.

TopFilmy
  • Celkové hodnotenie
4

Celkové hodnotenie TopFilmy

TopFilm je dobre spracovaná stránka, ktorá je ideálna najmä pre určité filmové žánre.

Odosielam
Vaše hodnotenie
0 (0 hodnotenie)

Podobné články

Back to top button