Technika

Bezplatné mobilné filmy na sledovanie a sťahovanie

Sledovanie a sťahovanie filmov do mobilu zadarmo

Sledovanie filmov a televíznych relácií na mobile alebo tablete síce nie je štandardom a počítače alebo televízory stále vedú, ale na druhej strane je určite príjemné mať so sebou na cestách nejaké dobroty. Môžete napríklad sledovať filmy na YouTube, ale to nie je veľmi praktické kvôli spotrebe dát, keď v podstate nie je problém vyčerpať všetky dáta za niekoľko desiatok minút, a na cestách nie je všade stabilné pripojenie Wi-Fi.

BEZPLATNÉ MOBILNÉ FILMY TU

Ďalšou možnosťou sú poskytovatelia online filmov, ako je Netflix, ale tí sú v podstate rovnakí ako YouTube, pokiaľ ide o spotrebu dát, a navyše Netflix nie je zadarmo. Potom je to presne to isté s rôznymi internetovými filmovými stránkami alebo inými podobnými službami, ktoré iba streamujú filmy.

Najlepšie bude, ak si film vopred stiahnete do telefónu alebo tabletu a pozriete si ho, keď budete chcieť, napríklad keď budete na výlete alebo keď nebudete online.

Kde si môžete bezplatne stiahnuť filmy do mobilného telefónu bez registrácie

Najlepšou možnosťou, kde si môžete stiahnuť filmy zadarmo, je už dlho Uložto.sk. Môžete si ju pohodlne stiahnuť do počítača, mobilu alebo tabletu. Celá stránka je prispôsobená pre všetky typy obrazoviek a sťahovanie je úplne bezproblémové a pohodlné. Okrem toho je sťahovanie úplne bezplatné bez registrácie. Ak chcete sťahovať neobmedzenou rýchlosťou, odporúčame používať kredity. Tie sú pod jedným kontom v mobile a počítači, takže nemusíte vytvárať nové kontá.

Pred sťahovaním sa určite uistite, že sťahujete cez wifi a nie cez dáta. Filmy majú stovky megabajtov alebo dokonca niekoľko gigabajtov, čo môže ľahko spôsobiť vyčerpanie celého dátového plánu. Samozrejme, sťahovanie cez mobil je pohodlné, ale musíte mať neobmedzené dáta.

Film, televízny program alebo akýkoľvek iný súbor môžete jednoducho pretiahnuť kamkoľvek potrebujete a sledovať ho bez pripojenia na internet. Film si potom môžete pozrieť na telefóne alebo tablete na cestách a ľahko ho spustiť s titulkami.

STIAHNITE ZADARMO TU

Kde získať české titulky k filmom v mobile

Filmy na Uložto majú zvyčajne titulky priamo v súbore alebo si ich môžete stiahnuť ako samostatný súbor s rovnakým názvom. Niekedy to tak nie je a v takom prípade je najlepšou stránkou pre české titulky titulky.com. Nájdete tu české aj slovenské titulky prakticky ku všetkým dostupným verziám filmu. Titulky však najlepšie nájdete na diskoch Bluray alebo DVD.

Niekedy je dobré najprv zistiť, ktoré verzie filmu majú k dispozícii titulky, a potom si stiahnuť túto verziu, namiesto toho, aby ste si najprv stiahli film a potom hľadali správnu verziu s titulkami.

Titulky potom stačí stiahnuť a spustiť spolu s filmom. Odporúčame titulky vopred otestovať, aby ste sa uistili, že naozaj sedia a sú správne načasované.

Podobné články

Back to top button