Technika

SledujSerialy.io - CZ, SK a zahraničné seriály online zadarmo 2024

SledujSerialy.io ponúka obrovské množstvo bezplatných online seriálov

Sledujserialy.io (predtým fungoval pod doménou Sledujserialy.sk) je sesterská stránka k SledujFilmy.io, o ktorej sme písali tu. Keďže SledujFilmy.io sa nám veľmi páči a SledujSerialy.io je vlastne totožná stránka, ktorá namiesto filmov ponúka celé seriály, je v podstate jedno, akú recenziu si prečítate, pretože veľa z toho platí pre obe stránky.

Vďaka dostupnosti a rýchlosti dnešného internetu sa sledovanie presunulo od potreby sťahovania videí, keď nevadilo, že to len chvíľu trvá, najmä keď bolo sťahovanie dokončené, k možnosti rovno všetko pustiť, keď sa pripojenie len v reálnom čase napína, aby sa načítali alebo prednačítali sledované videá.

Takže služby ako Uložto.sk (ktoré majú stále svoje miesto a sú miestom, kam chodíme sťahovať filmy a televízne programy, keď ich chceme offline alebo v naozaj vysokej kvalite) sú na sledovanie o niečo viac nahrádzané stránkami, ktoré ponúkajú možnosť prehrať všetko hneď, čo je pohodlné a rýchle. Jednou z týchto stránok je práve SledujSerialy.io.

BEZPLATNÉ FILMY MOŽNO ZÍSKAŤ TU

Pozrieme sa na ponuku, ale aj na celkovú použiteľnosť celej stránky, ako dlho trvá prehrávanie videa kvôli reklame, ale aj na to, koľko nájdu diváci, ktorí chcú seriály s dabingom alebo v pôvodnom znení s titulkami.

Ponuka epizód a seriálov na Sledujserialy.io

Seriálov na sledovanie je naozaj obrovské množstvo a prakticky všetko, na čo si spomeniete, si môžete hneď pozrieť online zadarmo. Seriály sú s českým dabingom aj s českými titulkami. Skvelé je, že tieto titulky sú tiež veľmi kvalitné a zvyčajne pochádzajú z rôznych zdrojov, ako napríklad titulky.com, Edna a podobne, takže sú naozaj preložené do češtiny, nie strojovo a niekedy dosť nečitateľne, ako to niekedy bolo v minulosti.

Z výberu je zrejmé, že prevádzkovatelia si dávajú naozaj záležať a nájdeme tu ako úplné novinky, ktoré boli práve odvysielané prakticky na každom televíznom kanáli alebo oficiálnej streamovacej službe či platenej televíznej stanici, tak aj staršie klasiky.

Jednoducho povedané, ak si spomeniete na takmer akýkoľvek seriál, na 99% ho nájdete na SledujSerialy.io. To je absolútne najdôležitejšia vec, pretože keď si myslíte, že by ste si chceli pozrieť nejaký program, stačí ísť na jedno jediné miesto a nemusíte chodiť od služby k službe a hľadať. To je veľký rozdiel oproti stránkam ako Svetserial.to, ktoré síce ponúkajú kvalitnejšie stránky, ale nie sú tak kvalitné z hľadiska výberu, čo je viditeľné najmä pri českej produkcii. Sledujserialy sa tak (nielen) v tomto ohľade radí medzi najlepšie bezplatné online seriálové služby.

Môžete sledovať český seriál

Fantastický je aj výber českých seriálov a relácií, snáď s výnimkou nekonečných seriálov ako Ulice alebo Ordinácia v ružovej záhrade, ktoré tu nie sú. Ak však chcete sledovať najmä českú klasiku, ponuka je skvelá a stačí si len vybrať. Je pravda, že konkurenčné stránky dnes ponúkajú aj českú produkciu, takže SledujSerialy.io je jednou z prvých stránok, ktorá ju ponúka už roky a zároveň je od nej najďalej.

Vyberte si, či chcete dabing alebo pôvodné znenie

Vprípade zahraničných diel máte možnosť sledovať ich s CZ dabingom alebo v pôvodnom znení s titulkami. Nech už uprednostňujete ktorúkoľvek možnosť, tu je online zadarmo a nemusíte sa zaoberať žiadnym sťahovaním ani hľadaním titulkov ako v prípade alternatív.

To je vo všeobecnosti obrovský posun oproti situácii spred niekoľkých rokov, keď ste v podstate nemohli sledovať filmy alebo televízne programy online inak ako s dabingom, takže tí, ktorí dávajú prednosť pôvodnému zneniu, sa dosť trápili a museli si nájsť videá iným spôsobom. Dnes sú tieto časy našťastie preč a služby ponúkajú v podstate všetko na jednom mieste, kde si jednoducho vyberiete, ktorú verziu preferujete, a okamžite si ju pozriete s CZ/SK dabingom alebo v origináli.

Vyhľadávanie v službe Sleduj Serials je skvelé a reklamy sú správne

Na prvý pohľad vidíte, že stránka je celá v slovenčine, ale samotné seriály sú v češtine. Skvelé je aj vyhľadávanie, pretože môžete vyhľadávať anglické, české a slovenské tituly a všetko sa dá ľahko nájsť. Plagát sa potom zobrazí vedľa série, takže hneď viete, že ste ju správne vybrali.

Po kliknutí na sériu stačí vybrať sériu a epizódu, ktoré sú všetky pomenované, takže sa v nich ľahko zorientujete.

Čo sa týka reklamy, ak používate AdBlock, musíte ho vypnúť. Na začiatku sa otvorí niekoľko vyskakovacích okien, ale nie je to veľký problém. Vadiť môže téma samotných reklám, ktoré často vedú k obsahu pre dospelých. Okná môžete jednoducho zavrieť, ale je to trochu otravné.

Na druhej strane, webová stránka SledujSerialy je bezplatná a musí byť z niečoho financovaná, takže to na jednej strane chápeme, na druhej strane, čím menej reklamy, tým lepšie pre nás, samozrejme.

Jediným drobným kazom na inak skvelej službe je obsah reklám, za ktorý môžu najmä samotní poskytovatelia videí.

Kontakty a sociálne siete Sledujserialy.io

Ak vás zaujímajú novinky alebo novo pridané epizódy, SledujSerialy.io nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram:

Najmä na Facebooku je na náš vkus príliš veľa obsahu, pretože za hodinu pribudne niekoľko epizód rôznych seriálov, takže sa v tom rýchlo začnete strácať. Je dobré, že obsah na webe rastie veľmi rýchlo, ale na druhej strane by mohlo byť príliš veľa informovať ľudí o každom neznámom seriáli na sociálnych sieťach.

Instagram funguje inak, kde sa pridávajú naozaj len veľké a úspešné série. Sami si teda môžete vybrať, ktorá verzia informácií vám vyhovuje viac a či chcete vďaka FB vedieť naozaj všetko, alebo hlavne podstatné seriálové udalosti na IG.

SledujSerialy.io
  • Celkové hodnotenie
4.7

Celkové hodnotenie SledujSerialy.io

SledujSerialy.io ponúka fantastickú zbierku českých a zahraničných seriálov online zadarmo. Okrem občasných otravných vyskakovacích reklám je to skvelá stránka, ktorá splní potreby mnohých milovníkov seriálov a televíznych relácií.

Odosielam
Vaše hodnotenie
5 (1 hodnotenie)

Podobné články

Back to top button